1. Res Enerji Sistemleri A.Ş. mahremiyetinize önem vermektedir. Bize verdiğiniz tüm bilgiler sadece ilgili mevzuata uygun şekilde korunacak ve açıklanacaktır.

2. Res Enerji Sistemleri A.Ş., kişisel bilgilerinizi, istatistiksel analiz, iletişim yönetimi hizmetleri aldığımız veya bizim adımıza hareket edenler haricindeki üçüncü taraf veya şirketlere vermeyecektir. Bu site üzerinden sizinle ilgili olarak topladığımız tüm kişisel bilgilere erişme ve bu bilgileri düzeltme talebinde bulunabilir, ayrıca artık bu bilgileri işleme tabi tutmamızı istemiyorsanız size ait kişisel bilgileri silmemizi isteyebilirsiniz. İlgili yasalar uyarınca bu konuda ilave haklara da sahip olabilirsiniz.

Bu tür taleplerinizi ve benzer sorularınızı e-posta ile [email protected] adresine gönderebilirsiniz. Yukarıda tarif edildiği üzere kişisel bilgilerinizin toplanmasına, saklanmasına, işleme tabi tutulmasına, kullanılmasına, iletilmesine ve açıklanmasına izin veriyorsanız veya daha önce izin vermişseniz, [email protected] adresinden büromuza e-posta ile başvurarak, bu onayınızı istediğiniz an geri alabilirsiniz. Yasalar, belirli bilgileri belirli süreler boyunca saklamamızı zorunlu kılabilir. Bu nedenle, bu maddede belirtilen kişisel bilgilerinizle ilgili değişiklikler ve bu bilgilerin kaldırılması, yasaların gereklerine tabidir.

3. Res Enerji Sistemleri A.Ş., zaman zaman hizmetleri hakkında toplu istatistikler derleyebilir ve bunları itibarlı üçüncü taraflarla paylaşabilir. Bu istatistikler herhangi bir üçüncü tarafın kimliğinizi tespit etmesini sağlayacak bilgiler içermeyecektir.

4. Res Enerji Sistemleri A.Ş., ilgili tüm kanunlar ve ilgili makamların kanuni taleplerine riayet etmek, sistemlerini gerektiği gibi işletebilmek veya kendini veya diğer kullanıcıları koruyabilmek amacıyla bireysel olarak teşhis edilebilir. Bilgilere erişme ve bu bilgileri açıklama hakkını saklı tutar.

5. Res Enerji Sistemleri A.Ş., bu web sitesinde, ziyaretçilerin web sitemizle ilgili bilgilerinin ölçülmesi ve analiz edilmesi amacıyla Google Analytics yazılımını kullanmaktadır. Bu amaçla, IP Adresiniz bazında, başka şeylerin yanı sıra, internet trafiği verileriniz ve tarayıcınızın türüyle bilgisayarınız hakkında veriler toplanmaktadır. Bu verileri kimliğinizi tespit etmek için kullanmamaktayız.. Web sitemizi ziyaretçilerimizin ilgisini çekecek içerik ve fonksiyonlarla donatmak için Google Analytics tarafından sağlanan bilgileri kullanmaktayız.