Res Enerji Sistemleri A.Ş.' ye ait olan www.remeha.com.tr kullanım şartları aşağıda verilmektedir ve bu siteyi kullanmanız şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Aksi belirtilmedikçe, bu web sitesinin içeriği ve sayfaları telif hakkı koruması altındadır ve Res Enerji Sistemleri A.Ş.'nin önceden yazılı açıklaması olmaksızın veya aşağıda belirtilen şarta uygun olmadan hiçbir kısmı hiçbir şekilde çoğaltılamaz veya başka herhangi bir şekilde kullanılamaz. Sitede görülen metni, yapıyı, genel stili ve program kodu dahil olmak üzere, tüm doneleri kendi ticari olmayan, kişisel maçlarınız doğrultusunda yazdırabilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Hangi nedenle olursa olsun bize iletebileceğiniz her türlü bilgi sadece ilgili mevzuata uygun şekilde korunacaktır. 

Daha fazla ayrıntı için lütfen gizlilik politikamızı okuyunuz. www.remeha.com.tr web sitesinde verilen bilgilere azami dikkat gösterilse de Res Enerji Sistemleri A.Ş. herhangi bir hata veya eksiklikle ilgili sorumluluk kabul etmemektedir. Tasarım, teknik özellikler ve fiyatlar önceden haber vermeksizin değiştirilebilir.

Tüm ürün resim ve videoları temsili olup örnek amaçlı olarak kullanılmaktadır.