KATALOG ve BROŞÜRLER

RES ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş. // REMEHA KAZAN & KOMBİLER

REMEHA.COM.TR HÜKÜM ŞARTLARI

RES ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş. // REMEHA KAZAN & KOMBİLER

RES ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş. GİZLİLİK POLİTİKASI

RES ENERJİ SİSTEMLERİ A.Ş. // REMEHA KAZAN & KOMBİLER

 

RES Enerji Sistemleri A.Ş, 2010 yılında 35 yıllık bir tecrübe ve birikimin ışığında ısıtma-soğutma sektöründe mühendislik ve satış hizmeti vermek için kurulmuştur. RES Enerji, tecrübeli, birikimli, deneyimli mühendislerinin ve dinamik kadrosunun yanı sıra bulundurduğu tecrübeli ve zengin bayi ağı ile iklimlendirme sektöründe önemli bir yer almaktadır. Yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemler üzerinde ciddi çalışmalar yapan RES, kaynakları en ekonomik ve verimli şekilde kullanırken doğanın da korunmasında büyük özen göstermektedir.

Bünyesinde kendi ürettiği ve geliştirdiği RESTHERMA ISI POMPALARI ve RESSOLAR GÜNEŞ KOLLEKTÖRLERİ’ ni bulundurmasının yanı sıra, Hollanda markası olan ve Avrupa’daki en büyük yoğuşmalı kazan ve kombi üreticilerinden biri olan REMEHA firmasının da Türkiye Distribütörü konumundadır. Ayrıca Amerika’ da üretilen ve Amerika’ nın sektördeki en iyi buzdolabı seçilen MAYTAG Buzdolapları da ülkemizde RES ENERJİ çatısı altındadır.

 

REMEHA, ısıtma sistemlerinde yenilikçi, kaliteli ve üstün hizmet anlayışıyla Avrupa’nın en büyük (Kazan-Kombi) üreticilerinden biridir. Hollanda’nın Apeldoorn kentinde 1935 yılında kurulmuş olup 1,000‘e yakın çalışanı ile Hollanda’da ürün geliştirmeye ve üretimine devam etmektedir.

REMEHA, ismini kurucusu olan VAN Reekum’s Metaal Handel’dan almıştır. 1920 yılında ısıtma sektörüne adımını atmış ve 1933 yılında ilk A serisi kazan üretimine başlamıştır. REMEHA 1939 yılında petrol, gaz ve katı yakıtlar için kullanılabilecek tam teşekküllü kazan programı geliştirerek sektörde büyük ilerleme kaydetmiştir.

REMEHA 1944 yılında, Apeldoorn’a yerleşmiş ve üretime başlamıştır. Kendi döküm sanayisi ve diğer yan sanayi üretimleriyle aile şirketinden daha fazlası olmuştur. 1960’lı yılların başlarında, Hollanda’da geniş doğal gaz kaynakları bulunmuştur. 1963 yılında REMEHA merkezi ısıtma kazanlarının üretimi ve geliştirmesine odaklanmıştır ve akabinde doğal gaz yakıtlı ilk merkezi ısıtma sistemlerini gelişmiştir. 1970 yılında meydana gelen enerji krizinden sonra, 1970 yılında verimliliğin arttırılması amacıyla yoğuşmalı kazan üretiminde öncü rol oynamıştır. Ayrıca REMEHA sahip olduğu özel Reminox brulör teknolojisiyle kazanları çok daha verimlidir ve çevreye salınan baca gaz emisyonları çok daha düşüktür.

REMEHA 1990’lı yıllarda ilk defa evde kullanılacak yüksek verimli duvar tipi kazanların öncülüğünü yapmıştır. Müşteriler, ilerleyen süreçte, ihtiyaçlarına yönelik yeni ev tipi kazanlarla kısa sürede tanışmış ve yenilenebilir enerji çözümlerinden, ev tipi güneş enerji sistemlerini tanımışlardır. REMEHA, Hollanda ve diğer Avrupa ülkelerinde pazar konumunu daha da güçlendirerek yenilikçi ısıtma sistemleri , sıcak su sistemleri ve servis kalitesi ile dünyanın lider üreticilerinden birisi konumuna gelmiştir.

RES ve REMEHA firmaları 2011 yılında Türkiye distribütörlüğü için anlaşmış ve Res Enerji Sistemleri REMEHA firmasının satış ve servis anlamında Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olmuştur.

7/24 Servis: 0544 633 91 15 | Copyright © 2014 Remehaservis.com | Tüm Hakları Saklıdır
Hüküm Şartları Created By Graphiboy Creative Studio Gizlilik Politikası